כסא ארגונומי

כסא ארגונומי

מדע הארגונומיה הינו תחום מרתק בו נחקרים לעומק יחסי הגומלין שבין בני האדם לסביבה שלהם, והדרך בה אינטראקציה זו יכולה להיות חיונית, בריאה ויעילה יותר, בהתאם לאופי האינטראקציה.

במקרה של בתי עסק, משרדים וכל סביבת עבודה, הרי שחשיבותה של תורת הארגונומיה באה לידי ביטוי בהשפעה ישירה וחדה לא רק על תחושת הנוחות של העובדים, אלא גם על היעילות והתפוקה שלהם.

במשרד המודרני, רובה המוחלט של העבודה נעשה בישיבה על כסאות. כיסא לא נוח גורם לא רק לאי-נוחות ותזזיתיות של העובד, אלא בעל השפעות רחבות יותר, מירידה בתפוקת העובד ועד יצירת בעיות וכאבים באיברים שונים בגוף לאורך הזמן.

כסאות ארגונומיים למשרד המשגשג

עובדים שנהנים לשבת ולעשות את עבודתם, וחשים בנוח בסביבת העבודה שלהם הם נכס צאן ברזל לכל משרד. כסא ארגונומי הוא הבסיס לנוחות זו, וכלי שבידיכם למנף לטובת העובד והמשרד.

כאשר מדע הארגונומיה מיושם על עיצוב כיסאות, הוא לוקח בחשבון את פרקי הזמן בהם מבלה העובד בישיבה, את מבנה גופו, אך גובהו, את משקלו, את הכלים איתם הוא עובד (כלי שרטוט, מחשב וכיו”ב) ומייצר מפה מדויקת להפליא של המנח המושלם של הגוף.

הכיסא הארגונומי נבנה בכדי לייצר מענה מדויק למנח זה, כולל את התנועות אותן יבצע העובד במשך רוב זמן העבודה, ובכך אתם מוודאים כי לעובד שלכם יש את סביבת העבודה הנוחה ביותר, ומונעים ממנו חוסר-נוחות מיותר שמושך את תשומת ליבו מהעבודה שלפניו.

פשוט, נגיש ויעיל – כסא ארגונומי

עיצוב המשרד הוא תורה שלמה ועיצוב ארגונומי למשרד כולו דורש מומחה לדבר, זמן ותקציב. ובכל זאת, אלו שעשו זאת, וכל החברות הגדולות והמשגשגות עשו זאת, מדווחים באופן ברור על שיפור משמעותי בתפוקת העובדים.

הכיסא הארגונומי הוא הצעד הראשוני, הבסיסי והנגיש ביותר, צעד שמאפשר לכם לייצר שינוי רב-משמעות בסביבת העבודה של העובדים שלכם, מבלי להפוך את כל סדרי המשרד, ובעצם ליהנות מהמינוף המשמעותי ביותר של כוחה של תורת הארגונומיה, בהוצאה מינימאלית ולתוצאה מקסימאלית מבחינת תפוקת העובדים שלכם, ושביעות רצונם.

Login

Register | Lost your password?